yabancı dizi izle
Natural Curiosities
10 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Natural Curiosities

İngiltere - dakika - Belgesel - tümü
Konusu

Natural Curiosities bir belgesel yapımıdır ve David Attenborough tarafından anlatılmaktadır. David Attenborough, zırhlı devlerden kurnaz böceklere kadar en sevdiği doğal meraklarından oluşmakta olan bir koleksiyon sunmaktadır.

  İngiliz yapımı olan Natural Curiosities belgesel dizisinin yönetmenliğini Hilary Jeffkins, Stephen Dunleavy ve Sharmila Choudhury yapmaktadır. Birçok böcek türünün gösteriminin yapıldığı Natural Curiosities belgeselinde kullanılan müzikler ise James Dorman imzası taşımaktadır. 8.6 IMDB puanına sahip olan Natural Curiosities belgesel dizisinin vizyon tarihi ise 2 Ocak 2013'tür. İngiliz yapımı olan Natural Curiosities belgesel dizisinin yayın dili ise İngilizce'dir.

  Sİr David Attenborough, bir natüralist ve İngiliz yayıncıdır. Doğa tarihi programlarının sesi ve yüzü olarak elli yıldan fazla süredir kariyerine devam etmekte olan Sir David Attenborough Frederick, gezegen üzerinde bulunan tüm yaşamı kapsamlı bir araştırma ile BBC Doğal Tarih Birimi ile beraber dokuz Life serisini yazıp sunması ile bilinmektedir. Sir David Attenborough Frederick, BBC Two ve 1960 ile 1970'li yıllarda, BBC Televizyonu'nda programlama kontrolörü olarak hizmet vemiş ve bunun yanı sıra BBC Televizyonu'nda eski bir üst düzey yönetici olmuştur. Kendisi her ne kadar ünvanını umursamıyor olsa da Attenborough yaygın bir şekilde İngiltere'de milli bir hazine olarak kabul edilmektedir. Frederick, yapımcı, aktör ve yönetmen olan Richard Attenborough'un da kardeşidir.

Sezonlar