yabancı dizi izle
Mirai Nikki
Oyuncular Tümü
10 / 10
2 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Mirai Nikki

dakika - - tümü
Konusu

Mirai Nikki izle HDAmano Yukiteru, içine kapanık ve hayali arkadaşlara sahip bir gençtir. Bütün gün boyunca neler yaptığını günlüğüne yazmaktadır. Okuldan eve gelirken, evden okula giderken olan her şeyi günlüğüne yazar.

Bir gün hayali arkadaşı Deux ex Machina, Yukiteru'yu bir yarışmaya davet eder. 12 yarışmacının olduğu günlük sahiplerinin yarışacağı bir yarışma: Gelecek günlükleri. Bu 12 yarışmacının günlüklerinde gelecekleri yazmaktadır. Ama yapacakları bir hamle geleceklerini değiştirebilmektedir. Örneğin: Günlükte caddeden geçerken öleceğiniz yazıyorsa ve geçmezseniz geleceğiniz değişeceği için günlükteki verilerde değişecektir. Yarışmacılar günlükteki verileri kullanarak birbirlerine karşı savaşacaktır. Her yarışmacının kendine özgü bir günlüğü var. Bunun avantaj ve dezavantajları var. 12 yarışmacı birbirleriyle yarışacak, en son ayakta kalan ise zaman tanrısı olarak deux ex machina' nın yerine oturacaktır.

Yukki'nin sınıf arkadaşı olan Gasai Yuno da günlük sahiplerinden biridir ve Yukki'ye aşıktır. Her zaman onu izlemektedir. Yukki' nin günlük kullanıcısı olduğunu öğrendikten sonra onu koruyacağını ve bu yarışmadan beraber sağ çıkacaklarını söylemiştir. Bundan sonra Gasai Yuno ve Yukki'nin diğer günlük kullanıcıları ile savaşı anlatılmaktadır.

Sezonlar