yabancı dizi izle
Me, Myself and I
Oyuncular Tümü
10 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Me, Myself and I

ABD - dakika - Komedi - tümü
Konusu

Nadiren de olsa televizyon da farklı zaman kurgularında paralel olarak akmakta olan öykülere rastlayabiliyoruz ve ilk kez bir sitcom dizide uygulanan bu teknik Me, Myself And I dizisi ile gerçekleşmektedir. Üç farklı zaman diliminde ve paralel olarak geçen bir hikayeyi konu edinen Me, Myself And I dizidinde, başarılı bir iş adamı olmasının yanı sıra mucit de olan Alex Riley'nin hayatından kesitler izleyeceğimiz gibi dizinin içerdiği zaman dilimleri de son derece ilgi çekicidir. Türünün ilki olma özelliğini taşıyan Me, Myself And I dizisi, Malcolm in the Middle'ın yaratıcı olan Dan Kopelman tarafından yazılmaktave CBS ile Warner Bros. Television işbirliği ile çekilmektedir.

  Me, Myself And I dizisinin konusu ise, dizinin asıl kahramanı olan Alex Riley'i 1991 yılında yani 14 yaşında iken Los Angeles'a yeni taşınmış hali ile izlemeye başlayacağız ve ardından kahramanımız Alex Riley'in yakın bir gelecekte, kırk yaşında ve şiddetli bir boşanma süreci ile boğuşurken izleyeceğiz. Üçüncü ve son zaman dilimi ise 2042 yıllında Alex Riley'in altmış beş yaşında ve emekliliğin tadını çıkaran bir dönemde geçecektir. Alex Riley altmış beş yaşlarında gerçekten mutlu olabilmesi için çalıştığı şirketinden uzaklaşarak tutkusu olan mucitliğe geri dönmesini gerektiğini anlamıştır. Geçmişi gelecek hakkında fikir vermekte olduğu dönemlerde, Alex Riley'i duygusal, eğlenceli ve kararlı anları ile izleyeceğiz. Me, Myself And I dizisi, farklı zaman dilimlerine aynı bölüm içerisinde bir kaç kez atlayabilecek ve bu yüzden de bazen Alex Riley'i iki zaman dilimi arasında izleyeceğiz.

  Me, Myself And I dizisinin ana karakteri olan Alex Riley'in on dör yaşında ki halini Jack Grazer, kırk yaşında ki halini Boby Moynihan ve altmış beş yaşında ki halini ise usta oyuncu John Larroquette canlandırmaktadır. Me, Myself And I dizisinin yönetmenliğini Todd Hollan ile Matt Sohn yapmakta ve dizinin senaryosunu ise Ben Joseph ile Dan Kopelman hazırlamaktadır. Türünün tek örneği olma özelliği taşımakta olan Me, Myself And I dizisinin sahip olsuğu IMDB puanı 7.2 ve dizinin müzikleri ise Sisshartha Khosla tarafından hazırlanmaktadır. Komedi kategorisinde yayınlanmakta olan Me, Myself And I dizisinin çekim yeri ise, Burbank, California, ABD'dir.

Sezonlar