yabancı dizi izle
Master of None
Oyuncular Tümü
9.0 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Master of None

ABD - dakika - Komedi - tümü
Konusu

  Master Of None 1 Kasım 2015 tarihinde dizi ABD’de yayınlanmıştır. Başarılı oyuncuları ve ilgi çeken kadrosuyla dizi uzun soluklu olup ekranlarda yer almaktadır.

   Dizinin yönetmen koltuğunda Eric WareheimAziz Ansari ve James Ponsoldt almaktadır. Senaristliğini ise Aziz AnsariAlan Yang ve  Zoe Jarman yapmaktadır. Başarılı sanatçı
Didier Leplae ve  Joe Wong tarafından müzikleri yapılmaktadır. Dizinin çekimleri çoğunlukla New York City ve New York (ABD) yapılmaktadır. Dizi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isteyenler FX Networks sitesini ziyaret edebilmektedir. Oyuncu kadrosunda Aziz Ansari, Noel Wells, Lena Waithe, Eric Wareheim ve Kelvin Yu yer almaktadır. Master of None nam-ı diğer adı Specjalista od niczego  olarak da anılmaktadır. 1 Golden Globe ödülü ve on farklı ödüle aday olarak gösterilmektedir.  Dizinin baş rolünde Aziz Ansari yer almaktadır. Stand-up gösterisi yapan Aziz New York’ta yaşamaktadır. 30 yaşında başarılı bir aktör olan Ansari’nin mesleki ve kişisel hayatı Master of None tarafından anlatılmaktadır.  Dizide Dev karakterini canlandıran Aziz Ansari on yıldrı oyunculuk yapmaktadur. On altı farklı film ve dizide rol almaktadır. Bunlardan bazıları Çaylak Soyguncular (2011), Master of None (2015),  Aziz Ansari: Buried Alive (2013)  ve James Franco Taşlaması (2013) gibi yapımlardır. Arnold karakterini canlandıran Eric Wareheim oyunculuğun dışında yapımcılık, yönetmenlik ve senaristlik yapmaktadır. Rol aldığı bazı filmler Master of None (2015), Tim and Eric Awesome Show, Great Job! (2007),  Gerçeklik (2014) ve  The Comedy (2012) gibi yapımlardır. Kadroda yer alan diğer bir isim Noel Wells’dir. Wells  Master of None (2015), The Incredible Jessica James (2017),  Happy Anniversary (2018)  ve Mr. Roosevelt (2017) gibi yapımlardan tanınmaktadır. 

   2. sezonu yayınlanan dizi geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Sürükleyici olay örgüsü, başarılı oyuncu kadrosuyla izleyicilerin olumlu yorumlarını almaktadır. Dizinin her bir bölümü yaklaşık olarak otuz dakika sürmektedir. İmdb performans puanı on üzerinden 8.3 olarak değerlendirilmektedir. Komedi türleri içerisinde yer almaktadır. Komedi severlere tavsiye edilmektedir.

Sezonlar