yabancı dizi izle
Made in Abyss
10 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Made in Abyss

Japonya - dakika - Animasyon | Aksiyon - tümü
Konusu

Made İn Abyss, 2017 yılı yapımı bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. 13 bölüm şu ana kadar yayınlanmış. Özellikle de animasyon filmi olarak gerçekten de hoş bir görüntüsü var. Herkesin izleyebileceği hoş bir animasyon dizi olarak size sunulmuş. Mağara dünyada tek ve keşfedilmemiş bir yer olarak biliniyor. Aslında Made İn Abyss de buradan geliyor. Zaten hiç kimse burada tuhaf ve farklı yaratıkların yaşadığını bilmiyor. Bu titan çukurunda ne kadar derine inilebileceği tam olarak bilinmiyor. Elbette ki her bölümde farklı konular ele alınıyor ve gelişmeler yaşanıyor. Zaman içerisinde ''Mağara Akıncıları'' olarak bilinen ekip, tehlikeli çukuru keşfetmeye çıkıyorlar ve bu sırada yaşadıkları muhteşem maceralar aynı zamanda da arkadaşlık ve dostluk havasında sizlere anlatılıyor.

Made in Abyss Konu Ve Anlatımı

Çukurun büyük gizemini çözmeye hayal eden Rico, adında bir yetim bu karanlık derinlikleri keşfederken aynı zamanda burada sonradan robot olduğu ortaya çıkan küçük bir çocuk ile tanışıyor. Onların başından gelen ilginç maceralar dizide çok güzel anlatılıyor. Aslında bu çukurun özelliklerinin başında kimse bilmediği için ve derinliği konusunda kimsenin tam net bir bilgisi olmadığı için gerçek anlamda bir korku bulunuyor. Halktaki korkunun yanı sıra elbette ki mağara akıncıları da bu korkuya sahipler. Ancak ne yapıp edip buraya inerek kendi korkularını yenmek ve aynı zamanda da bu büyük gizemi çözmeyi hayal ediyorlar.

 

Rico ve arkadaşları inanılmaz maceraları yaşarken aynı zamanda da bu olay örgüleri içerisinde çok güzel bir şekilde sizlere sunulmakta. Dizinin olay örgüsünde çok güzel bir anlatım var. Tam bir animasyon dizi gibi değil aslında. Çok şık bir şekilde anlatılması da çok önemli. Kısacası her konuda çok rahatlıkla keyif alabileceğiniz ve gülerken aynı zamanda da sizlere farklı duygular yaşatabilecek bir dizi olarak karşımıza çıkıyor.

Sezonlar