yabancı dizi izle
MacGyver
Oyuncular Tümü
8.5 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

MacGyver

ABD - dakika - Aksiyon | Dram - tümü
Konusu

İlk olarak 1985 yılında karşımıza çıkan MacGayver, serisinin 2016'da tekrar vücut bulması ile karşımıza çıkıyor. Aksiyon, macera ve drama dallarında gerçekten de çok başarılı bir dizi olarak biliniyor. Genç Angus, yani MacGyver, Amerikan hükümeti tarafından özel bir görev almıştır. Alışılmış problem çözme becerilerine dayanan ve gizli bir organizasyon için çalışmaktadır. Her bölümde çok daha farklı ve çok daha ilgi çekici şeyler göreceğiniz dizide en önemli olanlardan bir tanesi elindeki malzemelerle çok başarılı şekilde sonuçlar alabilecektir.

MacGyver Dizi Ayrıntılı Bilgiler

Lucas Till, George Hotz gibi dev yıldızların başrollerinde oynadığı filmin her bir bölümü aslında farklı bir hikayenin anlatıldığı ve sizlere sunulduğu bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin şu ana kadar 45 bölümü bulunuyor. Aslında 1985 yılında başlamış olan dizi 10 yıla yakın sürmüş bulunmaktadır. Bu dizinin özelliklerinden bir tanesi de MacGyver, kullanmış olduğu cihazlar ve kullanmış olduğu malzemeler de o anda elinde bulunan malzemelerle sonuç almasıdır. Yani elektrik, bomba gibi şeyleri çok daha rahat bir şekilde bulması ve aynı zamanda da insanlara aslında bilgi verici sonuçlar sunmasıdır.

Dizinin içerik olarak çok klas olmasının yanı sıra her bölümde farklı bir hikaye sizlerin karşısına çıkıyor. Verilmiş olan görevlere göre hareket eden kahraman her konuda gereken çözümleri bulmayı başarıyor. Çok rahat bir şekilde sonuç almasının yanı sıra aynı zamanda da akılcı ve teknik çözümleriyle ön plana çıkmakta. Tüm bunlarla birlikte sizlerin de izlerken çok keyif alacağınız bir dizi olarak sunuluyor. Ailenizle izleyebilirsiniz. Çocukların ve büyüklerin bir çok şeyi öğrenmesi de sağlanıyor. Bu arada dizinin bölümlerinin hepsinde farklı bir şey öğrenmiş olacaksınız. Çok kaliteli ve akıcı bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Sizler de beğenerek izleyeceksiniz.

Sezonlar