yabancı dizi izle
Luck
10 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Luck

ABD - dakika - - tümü
Konusu

Luck adından da anlaşılacağı üzere şans oyunları üzerine yapılmış bir dizi. Biraz drama havası yaşatıyor. 2011 yılından itibaren yayınlanmış 10 bölüm olarak sizlere sunuluyor. Aynı at yarışı ikisine bağlı karakterlerin kendi aralarında yaşamış oldukları çekişmeler ve aynı zamanda da bir spor müsabakası olmasına rağmen at yarışlarında yaşanan inanılmaz yer altı dünyası sizlerle buluşturmuş.

Luck Dizi Akışı

Dustin Hoffman dizinin başrolünde oynuyor ve harika bir karakter canlandırmış bulunuyor. Aslında Luck bir anlamda bir sosyolojik dizi olarak size sunuluyor. At yarışlarında özellikle atlara davranışın yanı sıra aynı zamanda da yer altı dünyası sizlerin önünüze seriyor. Dustin Hoffman'ın belki de show'un ruhu olarak karşımıza çıkartmış olduğu bu kumar dünyasının yanı sıra aynı zamanda da ayrık insan kişiliklerinin bir arada toplanması gerçekten de çok güzel bir şekilde anlatılmış. Dizide bazı çirkinlikler görebilirsiniz. Ancak asıl önemli olan şey izleyicinin dizinin önemli bir parçası haline gelmesi. Kasıtlı bir hız var dizide ve çok güzel bir şekilde akıyor. Özellikle belirli bölümler elbette ki ön plana çıkmış.

Luck Dizisi Öne Çıkan Bölümler

Özellikle 9. bölüm denildiğinde diziyi izleyenler biliyor ki gerçek anlamda dizinin tavan yaptığı bir bölüm. Kız patronluk korumak için bu bölümde olağanüstü önlemler oluyor ve Jerry ise bir skor araştırırken yarış günü çok daha endişeli bir durumun başlangıcını sağlıyor. Ayrıca 5. bölümde yaşananları da unutmamak gerek. Özellikle İrlanda atları yarış sırasında neler yaptığı ve jokeylerin kendi aralarındaki sistemleri hakkında geniş bir şekilde bilgi veriyor.  Sizler de biraz keyif alacağınız biraz da kızacağınız çok güzel bir dizi ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Ancak en önemli noktalardan biri 

Sezonlar