yabancı dizi izle
Looking
Oyuncular Tümü
9.5 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Looking

ABD - dakika - Komedi - tümü
Konusu

Looking, ilk bölümünü 19 Ocak 2014 tarihinde yayınlayarak merakla bekleyen seyircileri karşısına çıkmıştır. İlk sezonu 8 bölüm sürmüştür. Bu 8 bölümün ardından sezon finali verdikten sonra ikinci sezonuyla beraber tekrar ekranlara dönmüştür. Amerika’nın en iyi kanallarından birisi olan HBO üzerinden yayınlanmaktadır. Komedi türünde sınıflandırılsa da Looking dizisinin dram olarak gözler önüne serilen bir yanı da vardır. 2 sezon süren dizi 22 Mart 2015 tarihi itibariyle yayın hayatına son vermiştir. Looking dizisini daha yakından inceleyelim.

Konusu

Looking dizisi, bir grup gay’in iş aşk hayatlarını ve günlük hayatlarını San Francisco’da nasıl geçtiğini anlatmaktadır. Birçok dizide eşcinselliğin ne kadar zor bir durum olduğu anlatılmaktadır fakat bu dizi tüm bunların tam aksine, eşcinsel olan bu arkadaşların kişiliklerini ve yaşadıkları eğlenceli anları anlatmayı tercih ediyor. Dizinin konusu bu 3 gay arkadaş üzerinden ilerliyor.

Dizinin başrollerinden olan Patrick Murray, bir video tasarımcısı olan Most Dangerous Games adlı bir şirkette çalışmaktadır. Aşkı aradığını söylüyor fakat bu zamana kadar hiç uzun süreli bir ilişkiye sahip olamamıştır. Aynı zamanda bir ilişki yürütme konusunda da çok başarılı olduğu söylenemez. Dom ise, Zuni adlı restoranda garson olarak çalışmaktadır. 40’lı yaşlara yaklaşmış ve gelecek korkuları açısından diğer arkadaşlarına göre daha farklıdır. Kendisine bir restoran açma gibi bir hayale sahiptir. Agustin ise, Patrick’in üniversite döneminde ki en iyi arkadaşlarından biridir. Bir sanatçının asistanı olarak çalışmakta ve kendine bir sanat galerisi açma hayali vardır. Kevin, Patrick’in çalıştığı şirketin başına geçen İngiliz bir patron. Doris, dizide ki eşcinsel olmayan tek karakter. Dom’un  ev arkadaşı ve aynı zamanda bir hemşire. Dom’un en yakın arkadaşı olduğu için onun hakkında ki her türlü bilgiye sahip.

Sezonlar