yabancı dizi izle
Life Sentence
10 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Life Sentence

ABD - dakika - Dram | Komedi - tümü
Konusu

Life Sentence dizisi 13 bölüme sahip 1 sezonluk bir dizidir. Yayınlanma tarihi ise 2018. Başrol de pek tanımadığımız bir isim Lucy Hale var. Dizi içerisinde kullanılan ismi ise Stella Abbott. Yine bir Warner Bros dizisinin yapımı olan dizi süresi olarak yaklaşık 45 dakikadır.

Başrolün hikayesi kötü bir giriş ile başlıyor. Yaklaşık 8 yıl önce kendisine kanser tanımı konmuştur ve bu yıl yaşayacağı son yıldır. O yüzden kahramanımız her günü hayatının son günüymüş gibi yaşamaktadır. Aradan geçen zamanlarda bir gün beklenmedik bir yerden güzel haber alır. Artık kanseri yendiğini öğrenir. Bu haber kendisine hem iyi hem kötü yönden etkiler. Hastalığının geçmesiyle son 8 yıl yaptıklarının sonuçlarını yaşamakla kalır. Kendisinin mutsuzluğu ve çevresinin verdiği davranış değişikliği ile iyice kafayı yemek üzeredir.

 Dizi biraz klişe konuya sahip olmasına rağmen 1 sezonu göz açıp kapayıncaya kadar bitebilen dizi türünden. 

Oyunculuklar

 Biraz başrol oyuncusunu tanıyalım. Başrol de Lucy Hale'nin olduğunu söylemiştik. Lucy Hale, Life Sentence dizisi öncesi bir çok dizi ve filmde oynadığı fakat zirveye bu dizi ile çıktığı aşikardır. Daha önce 'Pretty Little Liars' , Doğruluk mu Cesaret mi? gibi 15'e yakın dizi/film projesinde oynamıştır. 

Sezonlar