yabancı dizi izle
Last Resort
Oyuncular Tümü
10 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Last Resort

ABD - dakika - Aksiyon | Dram - tümü
Konusu

Aksiyon, drama ve gizemin doruklarda yaşandığı dizi 1 sezondan oluşup toplamda 13 bölümü bulunmaktadır. Last Resort dizisi imdb puanı ise 7.4 ile ortalamanın bir iki tık altında. Yönetmen koltuğunu Karl Gajdusek, Shawn Ryan paylaşıyor. Başrol oyunculuğunu ise pek tanımadığımız Andre Braugher( Captain Marcus Chaplin) üstlenmekte. 

 Dizi ortalama 42 dakika sürmektedir. Dizi ikinci sezon onayı alamamış, bu nedenle tek sezondur. Imdb sitesinde Last Resort dizisinin iptal edildiği duyurulmuştur. 

Last Resort Dizinin Konusu

 Nükleer füze atış emrini göz ardı ederek kaçak durumuna düşen Abd denizaltı birliği olay sonrası Nato dinlenme istasyonunu devralır. 24 kişiden oluşan mürettebat kendilerini dünyanın bağımsız ulusu ilan eder.

 Last Resort Dizisi konusu itibariyle çekici gelmiş olsa da ilk sezondan finali yapmasının bir kaç sebebi olduğunu düşünüyoruz. Oyuncu yetersizlikleri, senaryo basitliği ve sanat yönetmenin acemiliği. Kısacası dizinin profesyonel ellerinden yapılmış bir eser oluşunda tutacağından eminiz. 

Last Resort Oyunculuklar & Ekip

Oyunculuklar ise Andre Braugher(Captain Marcus Chapli)'ın kendi kendine yarattığı diyaloglar ile profesyonelliğinin ne derece baskın olduğunu diğer oyuncuların yanında baya hissettiriyor.

Last Resort dizinin sanat yönünden eleştirisini yapmamda fayda var. Dizi konusu itibariyle denizaltında geçmekte. İlk izleyenlerin şaşıracağı konusunda eminim ki böyle denizaltı mı olur diyenler elbet olacaktır.

Başrol oyuncusunun dışında Scott Speedman, Daisy Betts, Camille De Pazzis, Dichen Lachman bulunmaktadır. Andre Braugher dışında oyunculuğu konusunda biraz Scott Speedman( XO Sam Kendal) iyiydi diyebiliriz.

 Eğer zamanınız çoksa ve sizi yoracak bir dizi aramıyorsanız konusu nedeniyle izlenebilecek bir dizi.

Sezonlar