yabancı dizi izle
Las chicas del cable
10 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Las chicas del cable

İspanya - dakika - Dram - tümü
Konusu

  Las Chicas Del Cable 28 Nisan 2017 tarihinde izleyici ile buluşan bu dizi ispanyanın başkenti olan Madrid de geçmektedir. Odak konusu isi 4 kadından oluşmaktadır. Bu 4 kadın o yıllarda ülkede bir tane olan telefon şirketinde çalışmaya başlıyorlar. Zaman geçtikçe aralarındaki sevgi arkadaşlık öyle artıyor ki aralarında çok güçlü bir bağ oluşur. Sezonluk dizi gibi görünse de bu yapım bir pembe dizi aslında.

  Las Chicas Del Cable dizisinin yaratıcıları arasında Ramon Campos Tersa Fernandez valdez Gema R. Neira.. Bu üçlüye yapımcı koltuğunda Eric Barmask yazar masasında ise Maria Jose Rustarazo Michael Soric Carlos Portela ve Jamie Vaka gibi isimler eşlik etmektedirler.

Dizi Kadrosu

  Madrid‘e küçük bir şehirden yeni taşınmış olan marga büyük bir şehir olan Madrid ‘e ve oranın hayat şartlarına uyum sağlamakta baya bir sıkıntı yaşamamaktır. Bu karakterler arasında işe yeni başlamayan tek kişi ise Angeles’tir. İş yerinde herkes tarafında oldukça sevilen, sayılan ve terfi alması beklenen o başarılı bir kadındır. Lidia ise diğer üç bayana rağmen biraz daha göz önünde olan bir karakterdir. İşe girmek istemesinin altında gizi bir sebep yatıyor. Zengin bir ailenin tek kızı olan ise Carlota'dır. Onun ise Üst düzey bir ordu mensubu babası vardır ve sürekli kızını onu kontrol altında tutmaya çalışmaktadır.

  Bunlardan hariç ise Lidia‘nın ilk aşkı olan ve geçmişinde kalan Francisco’dur. O yıllardan bu zamana çok şey değişilmiştir ki şimdilerde ülkenin tek telefon şirketinin sahibinin biricik kızı ile evlenmiş ve o şirkette üst düzey bir yönetici olarak çalışmaya devam etmektedir. Gayet düzenli beyefendi ve yerine göre oturaklı bir inandır. Ve Şirketin sahibinin tek oğlu ise eğlenmeye bir o kadar düşkün çok konuşan, ağzı da iyi laf yapan çapkın son derece sosyal bir kişilik olarak karşımıza çıkıyor.

Sezonlar