yabancı dizi izle
LA to Vegas
10 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

LA to Vegas

ABD - dakika - Komedi - tümü
Konusu

La to vegas bir hava yolları kadrosu ile garip yolcuların her hafta Burbank'tan Las Vegas'a olan  yolculuklarını konu edinen bir iş mahali komedisidir. Emmy adaylığı bulunan Lon Zimmet‘in imzasını taşıyan yapım için çok güzel bir komedi filmi dersek yanlış olmaz sanırım. Pazartesi dönüş yolunda olan bu uçakta ara ara ilginç olaylar ve yeni çalışanlar da karşımıza çıkmıyor değil. Yolcular ile iletişim kurmanın uçağı uçurmak kadar önemli olduğunu düşünen uçağın kendini beğenmiş narsist pilotu ve eğlenceli ekibinin akıllarında tek bir şey vardır o da;

Her hafta gittikleri Las Vegas ‘tan zengin olarak dönme arzuları idi. Dizinin yaratcısı ve ilk bölümünün yazarı olan Lon Zimme; Will Ferrel, Adam Mckay, Chris Hancy ve Steve Levitan ile ibrlikte yönetmen koltuğunda oturuyor. İlk bölümün yönetmenliğini ise Steve Levitan üstlenmiştir. Bu güzel yapımı izlemeniz için şimdiden iyi seyirler diliyoruz.

Dizi Kadrosu

Dave Pratman: Uçağın pilotudur. Bu rolde Dylan McDermott ‘ı görüyoruz. Oyuncuyu The Patrice baş rolünden tanıyor olabilirsiniz.

Veronica Ronnie Messing: Uçağın hostesidir. Bu rolde Kim Matula’yı görüüyoruz. Oyuncuyu Unreal’ den tanıyor olabilirsiniz.

Bernard Jasser: Uçağın hostudur. Bu rolde Nathan Lee Graham’ı görmekteyiz.

Alan: Uçağın yardımcı pilotudur. Bu rolde Amir Talai’yi görmekteyiz. Oyuncuyu The Ex List’den tanıyor olabilirsiniz.

Colin: Her hafta uçuşta yer alan İngiliz bir üniversite profesörüdür. Bu rolde Edd Wekks görmekteyiz.

Artem: her hafta uçuşta yer alan bir Rus yolcuur. Bu rolde Peter Stormare ‘ yi görmekteyiz. Oyuncuyu Prison Break’tan tanıyor olabilirsiniz.

Nicole: Her hafta uçuşta yer alan nichole Las Vegas’ta striptizcilik yapmaktadır. Bu rolde Olivia Maklin ‘i görüyoruz.

Sezonlar