yabancı dizi izle
Kiss Me First
Oyuncular Tümü
10 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Kiss Me First

ABD - İngiltere - dakika - Dram | Gizem - tümü
Konusu

Kiss Me First dizisi, İngiliz yazar Lottie Moggach'ın çok satan ve aynı ismi taşımakta olan romanından uyarlanarak Netflix ve E4 kanalında 2017 yılında gösterime girmiş olan drama ve gerilim türündeki dizidir. Genç drama serisi olan Skins'in yaratıcı olan Bryan Elsley tarafından televizyona adaptasyonu sağlanmakta olan Kiss Me First dizisinin senaryosu ise yine Bryan Elsley tarafından geliştirilmiştir. Kiss Me Fist dizisinin üretiminde Melanie Stokes hizmet verirken dizinin yapımcılığını ise Bafta ödülü bulunan televizyon ve film yapımcısı Bradley Adams yapmaktadır. Kindle Entertainment ve Balloon şirketleri tarafından üretimi yapılmakta olan Kiss Me First dizisinin bölümleri ise yaklaşık olarak altmış dakika kadar sürmektedir.

  Kiss Me First dizisinin konusu ise, Agora ismine sahip kurgusal bir online oyun sitesine bağımlı olan ve asosyal bir yaşam sürmekte olan on yedi yaşında ki Leila isimli bir kızın hikayesidir. Leila, agora isimli oyun sitesinden karanlık bir sır saklamakta olan, popülaritesi ve özgüveni yüksek olan Tess ile tanışır. Leila ve Tess, online oyunun haricinde gerçek dünyada da arkadaşlıklarına devam ederler. Fakat Tess, bir gün aniden ortadan kaybolunca Leila'da kaybolan arkadaşı Tess'in kimliğine bürünerek onun kaybolmasının ardında ki sırrı çözmeye çalışır.

  Kiss Me First dizisinin oyuncu kadrosunda Tallulah Rose Haddon, Simona Brown ve Matthew Beard gibi oyuncular yer almaktadır. Yönetmenliğini Misha Manson-Smith ve Tom Green'in yapmakta olduğu Kiss Me First dizisinin senaryosunu ise Bryan Elsley, Laura Deeley-Burns ve Jamie Brittain kaleme almaktadır. İngiltere ve ABD ortak yapımı olan Kiss Me First dizisinin IMDB puanı ise 6.2'dir. Matthew Simpson tarafından müzikleri hazırlanmakta olan Kiss Me First dizisinin yayın dili ise İngilizce'dir. Gerilim, dram ve gizem kategorilerinde yayınlanmakta olan Kiss Me First dizisinin vizyon tarihi ise 1 Nisan 2018'dir.

Sezonlar