yabancı dizi izle
Killjoys
Oyuncular Tümü
10 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Killjoys

Kanada - dakika - Bilim Kurgu - tümü
Konusu

Killjoys dizinin ilk bölümü Sfyf'ın ve Kanada kanalı olan Space aracılığıyla 19 Haziran 2015 tarihinde izleycisi ile buluşmuştur. Birinci bölümü on bölümden oluşmakta olan Killjoys dizisi bilim kurgu, dram ve aksiyon kategorilerinde yayınlanmaktadır. Ayrıca Killjoys dizisinin ikinci ve üçüncü sezonu da birinci sezonunda olduğu gibi yine on bölümden oluşmaktadır ve dizinin her bir bölümü de ortalama altmış dakikadan oluşmaktadır.

  Killjoys bilim kurgu dizisinin konusu ise, galaksiler arasında gerçekleşmiş olan sınıf savaşlarında tarafsız kalmayı tercih etmekte olan üç maceracı, eğlenceli ve cesur olan kelle avcısının, bu savaş sırasında sivillere zarar vermekte olan suçluları yakalayabilmek adına gerçekleştirmekte oldukları çalışmaları konu edinilmiştir. Killjoys dizisinde birbirinden farklı ekonomik sistemlere, demografik özelliklere ve yaşam tarzlarına sahip olan bir çok gezegen bulunmaktadır. Gezegenler arasında oluşan sınıf ayrımı savaşlarında tarafsız kalan üç yetenekli kelle avcısının maceralarını konu alan Killjoys dizisinde yaşanmakta olan savaşta bir çok masum insanın ölümüne sebep olurken bir çok katliamları yapmakta olan suçluların başına ödüller koyularak kelle avcılarının hedefleri haline gelirler.

  Bilim kurgu içeriğine sahip olan Killjoys dizisinin yönetmenliğini Instant Star, Sorority Wars ve Lost Girl gibi dizilerden tanımakta olduğumuz ve aynı zamanda dizinin fikir sahibi de olan Michelle Lovretta ile birlikte Stefan Plezczynski, Peter Stebbings ve Paolo Barzman üstlenmektedir. Killjoys dizisinin fikir sahibi olan ve yönetmenliğini de yapmakta olan Michelle Lovretta aynı zamanda dizinin senaryo ekibinde Derek Robertson ve Sam Ruano iile birlikte yer almaktadır. Müzikleri Tim Welch, Trevor Yuile ve Jim McGrath tarafından hazırlanmakta olan Killjoys dizisinin çekim yeri ise Toronto, Ontario, Kanada'dır. 7.2 IMDB puanına sahip olan Killjoys dizisinin vizyon tarihi 1 Haziran 2015 ve yayın dili ise İngilizce'dir. Bilim kurgu, aksiyon ve macera kategorilerinde yayınlanmakta olan Killjoys dizisinin yapımı ise Kanada'ya aittir.

Sezonlar