yabancı dizi izle
Kevin from Work
Oyuncular Tümü
8.0 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Kevin from Work

ABD - dakika - Komedi - tümü
Konusu

  Kevin From Work dizisi, 2015 yılının yazında ABC Family ekranlarında izleyicisi ile buluşmuş olan bir komedi dizisidir. Kevin From Work dizisinin en dikkat çekici özelliği ise dizinin yönetmenliğini Chuck, Supernatural ve The O.C. dizilerinden bildiğimiz McG'nin yapıyor olması ve dizinin senaryosunu ise My Name Is Earl, How I Met Your Mother ve Arrested Development gibi dizilerden tanıdığımız Barbie Adler'in hazırlıyor olmasıdır. Kevin From Work yapımının resmi prodüksiyonu Deadline Hollywood'dur ve dizinin bölümleri yirmi bir dakikadan oluşurken bütçesi ise üç buçuk milyondur. 6.6 IMDB puanına sahip olan Kevin From Work komedi dizisi tek sezon olarak yayınlanmış olup, o tek sezonun yayın tarihi ise 12 Ağustos 2015 tarihi ile 7 Ekim 2015 tarihleri arasıdır. 

  Kevin From Work komedi dizisinin konusu ise, komedinin merkezi bir iş yeridir ve Kevin, yeni bir işe başlama kararı alarak yeni işine başladığında eski ofis arkadaşlarını yeniden göremeyeceğini düşünür ve aynı zamanda iş arkadaşı olan karşılıksız aşkı Audrey'e bir mektup yazarak uzun bir zamandır hissetmekte olduğu tüm sevgisini ve duygularını anlatan bir mektup yazar. Kevin, mektubu Audrey'e vererek ofisten ayrılır ve yeni işine başlama planları yapar. Fakat, her şey dilediği gibi yolunda gitmediğinden eski işine dönmek zorunda kalır. Kevin'in eski işine dönmek zorunda kalmasıyla gerçekler ile yüzleşeceği bir komedi tufanı da başlamış olur.

  Kevin From Work dizisinin oyuncu kadrosunda Noah Reid, Paige Spara ve Jordan Hinson gibi isimler yer almakta ve dizinin yönetmenliğini ise McG ve Linda Mendoza yapmaktadır. Senaryosu Barbara Feldman, Debbie Jhoon ve J. Michael Feldman'ın hazırlamakta olduğu Kevin From Work dizisinin müzikleri ise Dominic Lewis imzası taşımaktadır. Komedi türünde yayınlanmakta olan Kevin From Work dizisinin vizyon tarihi 12 Ağustos 2015'tir. 6.6 IMDB puanına sahip olan Kevin From Work dizisinin yayın dili ise İngilizce'dir .

Sezonlar