yabancı dizi izle
Jean-Claude Van Johnson
10 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Jean-Claude Van Johnson

ABD - dakika - Komedi - tümü
Konusu

   Jean Claude Van Johnson 1 Ağustos 2016 tarihinde ABD’de yayınlanmıştır. Dizinin başrolünde dövüş filmleri ile meşhur Jean Claude Van Damme yer almaktadır.

   Dizinin yönetmen koltuğunda Peter Atencio oturmaktadır. Dizinin senaristi ise Dave Callaham'dır. Başarılı sanatçı Joseph Trapanese tarafından dizinin müzikleri üstlenilmektedir. Dizinin oyuncu kadrosunda Jean Claude Van Damme, Kat Foster, Moises Arias, Bar Paly ve Phylicia Rashand yer almaktadır.  Dizi sinema tarihinde en çok tanınan ve bilinen sinema yıldızı Jean Claude Van Damme’nin maceralarını konu edinmektedir. Eğer ki  siyasi bir rakibe karşı galip gelmeniz,  üst düzey bir şirketi iflas ettirmeniz veyahut bir hükümeti devirme noktasına getirmek istiyorsanız ve bunu büyük bir gizlilikle yapacaksınız yönelmeniz gereken tek bir kişi vardır. O da Jean-Claude Van Damme'dir.  Tüm dünya da en tehlikeli, cesur ve gizli paralı asker olan  "Johnson" takma adıyla ün kazanan ve faaliyet gösteren Jean-Claude uzun yıllar önce emekli olmuştur. Bu durumdan dünyadaki kötü adamlar oldukça memnun kalmıştır. Ancak uzun seneler önce kaybettiği aşkıyla karşılaşması eski sahnelere geri dönmeye karar verdirtmektedir. Bu sefer hiç olmadığı kadar ölümcül sonuçlara sebep olmaktadır. Başarılı aktör Jean Claude Van Damme oyunculuğun dışında senaristlik ve yapımcılık da yapmaktadır. Bir çok farklı film ve dizi de yer almaktadır. Evrenin Askerleri (1992), Kan Sporu (1988),  Kana Kan (1989) ve Zaman Polisi (1994) gibi yapımlardan tanınmaktadır. Tecrübeli senarist ve oyuncu Kat Foster’ı birçok farklı diziden tanınmaktadır. Bunlardan bazıları Jean-Claude Van Johnson (2016), 'Til Death (2006),  Your Family or Mine (2015)  ve Rebirth (2016) gibi yapımlardır.

    İlk sezonu yayınlanan mini dizi izleyicileri tarafından olumlu yorumlar almaktadır.  Her bir bölüm yaklaşık olarak otuz dakika sürmektedir. İmdb performans puanı on üzerinden 8.1 olarak değerlendirilmektedir.  Jean Claude Van Johnson komedi ve dram türünde yer almaktadır. Bol komedi sahnelerinin yer alması ve macera dolu kurgusuyla seyircileri ekrana kitlemektedir. Komedi severlere tavsiye edilmektedir.

Sezonlar