yabancı dizi izle
Intruders
Oyuncular Tümü
1.0 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Intruders

ABD - dakika - Gizem | Gerilim - tümü
Konusu

23 Ağustos 2014 tarihinde yayınlamaya başlayan Intruders dizisinin hayranları her geçen gün artmaktadır. Etkileyici efektleri ve sahneleriyle hayran kitlesini oluşturmaktadır.  Dizi, ABD ve Kanada olmak üzere bir çok farklı ülkede yayınlanmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda Daniel Stamm ve  Eduardo Sánchez oturmaktadır. Senaristliğini Glen MorganMichael Marshall Smith ve Kristen Cloke yapmaktadır. Dizinin müziği Bear McCreary tarafından yapılmaktadır. Dizinin oyuncu kadrosunda James Frain, Millie Boby Brown, Torry Kitles, Mira Sorvino ve John Simm yer almaktadır. Ölümün son bulmadığı bir dünyada dizi geçmektedir. Başka insanların  bedenlerini istila ederek yaşayan ölümsüzlüğe ulaşmak isteyen  bir topluluk konu edinilmektedir. Intruders, Michael Marshall Smith tarafından kaleme alınan aynı adlı romanından uyarlanmaktadır. Intruders projesi  The X Files ve Son Durak (Final Destination) filmlerinin senaristi ve yapımcısı olarak bilinen Glen Morgan tarafından ekranlara gelmektedir. Jack Whelan karakteri John Simm tarafından canlandırılmaktadır. John Sim şimdiye kadar on yedi farklı film ve dizide rol lmaktadır. Bunlardan bazıları Life on Mars (2006),  State of Play (2003), Collateral (2018) ve Human Traffic (1999) gibi yapımlardır.  James Frain Richard Stepherd karakteriyle karşımız çıkmaktadır. Yaklaşık olarak yirmi dört yıldır oyunculuk yapan James Frain bu süre zarfında çeşitli dizi ve filmlerde rol almaktadır. Bunlardan bazıları  Monte Kristo Kontu (2002), The Tudors (2007),  Paylaşılamayan Tutkular (1998) ve Soygun (2000),   gibi yapımlardır.
 

Henüz bir sezonu yayınlanmış olan dizi ikinci sezon onayını almak için beklemektedir. İzleyici kitlesinin heyecan içerisinde beklediği dizinin üçüncü sezonun 2018 yılı içerisinde yayınlanması beklenmektedir.  Toplam da sekiz bölümü yayınlanmaktadır. Bölümlerin her biri yaklaşık olarak kırk beş dakika sürmektedir.  Fantastik, gizem ve gerilim türüne giren dizi kendi alanında başarıyı yakalamaktadır. Dizi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isteyenler resmi websitesini ziyaret edebilmektedirler. Dizinin imdb performans puanı on üzerinden 6.7 olmaktadır. Dizi hakkında olumsuz bir eleştiri yapmak gerekirse dizi akışının tek bir olay örgüsü etrafında döndüğü söylenebilmektedir. Ancak fantastik ve gizem dolu olayları sevenler için önerilmektedir.

Sezonlar