yabancı dizi izle
Into the Badlands
Oyuncular Tümü
8 / 10
2 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Into the Badlands

ABD - dakika - Aksiyon | Dram - tümü
Konusu

İnto The Badlands 1 Kasım 2015 tarihinde ABD’de ilk bölümü ile yayına girmiştir. Aksiyon ve fantastik öğeleri barındıran dizi, dövüş sahneleri ile izleyicileri ekran başına kitliyor.

   Dizinin yönetmen koltuğunda Paco CabezasDavid Dobkin ve Guy Ferland var. Dizinin senaristleri arasında ise Alfred GoughMiles Millar ve LaToya Morgan yer almaktadır.  Başarılı sanatçı David Shephard tarafından dizinin müzikleri üstlenilmiştir. New Orleans, Louisiana ve  ABD olmak üzere bir çok farklı mekanda dizinin çekimleri yapılmıştır. Dizinin oyuncu kadrosunda Daniel Wu, Orla Brady, Sarah Bolger, Aramis Knıght ve Emily Beecham yer almaktadır. Into the Badlands'in uzak doğu dövüşlerinin çeşitlerini içerisinde barındıran, batıya doğru yapılan yolculukların konu edinildiği hikayeleri, klasik Çin masallarına dayanmaktadır. Derebeylerinin liderliğinde yönetilen ülkede cesur, güçlü ve zeki bir savaşçının mücadelesi anlatılmaktadır. Sunny adında ki bu büyük savaşçı ülkesinin aydınlığa ve refah bir geleceğe kavuşması için tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıkmaktadır. Sunny karakteri Daniel Wu tarafından canlandırılmaktadır. Danie Wu oyunculuğun dışında senaristlik, yapımcılık ve yönetmenlik de yapmaktadır. Jupiter Macerası (2013),  Kanlı Hesaplaşma (2009), Şölen (2006) ve Into the Badlands (2015) gibi yapımlardan tanınmaktadır. Tecrübeli oyuncu Orla Brady’i ise daha önce  Into the Badlands (2015), Banished (2015) ve Metresler (2008) gibi yer aldığı yapımlardan görmek mümkün olmaktadır. Genç ve güzel oyuncu Sarah Bolger dizide ki performansıyla dikkat çekmektedir. Bolger, Spiderwick Günceleri (2008),  Into the Badlands (2015), Lazarus Etkisi (2015)  ve Yeni Bir Ülkede (2002)  gibi yapımlarda yer almaktadır.

   Yayınlandığı ilk sezonun ardından ilgileri üzerine toplayan Into The Badlands’in üçüncü sezonu ekranlarda yer almaktadır. 4 Haziran 2018 tarihinde 3. Sezonunun altıncı bölümü ekranlara gelmektedir. Uzun soluklu olacağı planlanan dizinin her bir bölümü yaklaşık olarak kırk beş dakika sürmektedir. Into The Badlands imdb performans puanı on üzerinden 8.1 olarak değerlendirilmektedir.  Aksiyon, macera ve dram kategorilerinde yer almaktadır. Aksiyon sahneleri görsel efektleri, macera dolu kurgusu ve tecrübeli oyuncu kadrosuyla izleyicilere keyifli anlar yaşatmaktadır.  Dram macera sevenlere tavsiye edilmektedir.

Sezonlar