yabancı dizi izle
Hustle
Oyuncular Tümü
10 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Hustle

İngiltere - dakika - Suç | Dram - tümü
Konusu

BBC kanalının dolardırıcılar ile ilgili yayınlamakta olduğu dizisi Hustle karışınızda. Hustle, grifter ve conman tarzı terimleri ekrana getirmiş olan İngiliz yapımı dizi türünün iyi örneklerinden. Gizem ve suç kategorilerinde yayınlanan Hustle dizisinin IMDB puanı da 8.2'dir.

  İngiliz yapımı olan Hustle dizisinin konusu şöyle ilerliyor. Hapisten yeni çıkmış olan Mickey Stone'un evliliği her ne kadar çatırdamış da olsa sırtını dayayabileceği güçlü bir ailesi vardır. Mickey Stone'un bu güçlü ailesi çocuk kadar masum görünüşlü ve deneyimli Albert ve Ash ile açıkgöz ve güzel olan Stacie'den oluşmakta ve onlar aynı zamanda Mickey Stone'un suç ortaklarıdır. Her biri kendi alanlarında uzman olan dört erkek ile bir kadından oluşan ve hırsızlıklarını, kendi doğal yöntemleri ile zekice planlamakta olan bir soygun çetesi ile çetenin başından geçmekte olan soygun maceraları anlatılmaktadır. Kısaca anlatmak gerekir ise, önce soyulacak olan kişi seçilir ve plan yapılır. Planın yapılmasının ardından tüm ekip bilgilendirilerek her şey plana göre işler. Bu ekip, başarıya ulaşabilmek için kusursuz olmak zorundadırlar. Hustle dizisi, Snatch ve Ocean's Eleven tarzında ki zekice hazırlanmış olan hırsızlık filmlerini sevenlerin beğeni ile izleyebilecekleri bir yapımdır.

  Hustle dizisinin oyuncu kadrosunda Robert Glenister, Robert Vaughn ve Rob Jarvis gibi oyuncular yer almaktadır. Hustle dizisinin fikir sahibi Tony Jordan'dır ve Tony Jordan ayrıca Bharat Nalluri ve Chris Bucknall ile birlikte Hustle dizisinin senaryo ekibinde de yer almaktadır. Yönetmenliği Alrick Riley, Roger Goldby ve Otto Bathurst tarafından yapılmakta olan Hustle dizisinin müzikleri ise Magnus Fiennes ve Beatguru imzası taşımaktadır. 8.2 IMDB puanına sahip olan İngiliz yapımı Hustle dizisinin çekim yeri West Midlands, İngiltere, Birleşik Krallık'tır. Vizyon tarihi 24 Şubat 2004 olan Hustle dizisinin yayın dili ise İngilizce'dir.

Sezonlar