yabancı dizi izle
Horace and Pete
Oyuncular Tümü
10 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Horace and Pete

ABD - dakika - Dram | Komedi - tümü
Konusu

   Horace And Pete dizisinin ilk bölümü 30 Ocak 2016 tarihinde ABD’de yayınlanmıştır. Başarılı kurgusu, heyecan veren müzikleri ve oyuncularıyla bu dizinin uzun süre ekranlarda yer alacağı düşünülmektedir.

   Dizinin yönetmen koltuğunda Louis C. K. oturmaktadır. Louis C. K. aynı zamanda dizinin senaristliğini yapmaktadır. Tecrübeli sanatçı Paul Simon tarafından dizi müzikleri üstlenilmektedir. Horace And Pete hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isteyenler dizinin official-resmi adresine göz atabilirler. Dizinin oyuncu kadrosunda Louis C. K. , Steve Buscemi, Edie Falco, Steven Wright ve Kurt Metzger yer almaktadır. Horace And Pete dizisi bir İrlanda barında geçmektedir. Bu bar 1916 yılında işletmeciliğini alan Pete ve Horace kardeşler tarafından işletilmektedir.  Dizide ki kardeşler bu ailenin geleneğini devam ettiren son kardeşlerdir.  Orta yaşlarında olan kardeşlerden biri, barın üst katında ki evde yaşamaktadır. Diğeri ise barın bir köşesinde bulunan küçük odada kalmaktadır.  Bara sürekli gelen müşterilerinden birisi olan Marsha, kardeşlerin ölen babalarının sevgilileridir.  Amcaları olan Pete ise barmenlik yapmaktadır. Dizinin diğer bir renkli karakteri ise Pete ve Horace’nin kız kardeşi Sylvia’dır. Barın üzerinde onun da hak sahibi olmaktadır. Horace karakterini Louis C. K. canlandırmaktadır. Louis oyunculuğun dışında yapımcılık ve yönetmenlik de yapmaktadır. The Invention of Lying (2009), Louie (2010),  Louis C.K.: Chewed Up (2008)  ve Horace and Pete (2016) gibi yapımlardan bilinmektedir. Komik esprileriyle dikkat çeken Pete karakterini Steven Buscemi canlandırmaktadır. Bir çok farklı film ve dizide yer alan Steve yönetmenlik de yapmaktadır. Büyük Lebowski (1998), Fargo (1996),  Hayalet Dünya (2001)  ve Boardwalk Empire (2010) gibi yapımlardan bilinmektedir.

   Ünlü komedyen Louis C. K.‘nın yazdığı ve yönettiği dizi geniş bir hayran kitlesine sahiptir. On bölümlük sezonuyla ekranlara gelen Horace and Pete mini dizi niteliğini taşımaktadır.  Her bir bölümü yaklaşık olarak yetmiş dakika sürmektedir. Imdb performans puanı on üzerinden 8.2 olarak değerlendirilmektedir. Komedi ve dram türlerinde yer almaktadır. Komedi sahneleri ve kahramanların çeşitli maceralarıyla seyirciyi ekrana kitlemektedir.   Komedi severlere tavsiye edilmektedir.

Sezonlar