yabancı dizi izle
Heroes Reborn: Dark Matters
Oyuncular Tümü
10 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Heroes Reborn: Dark Matters

ABD - dakika - Bilim Kurgu - tümü
Konusu

  2006 ile 2010 yıllarında yayınlanmış olan Heroes dizisinin devamıdır. NBC kanalının en çok izlenen dizisi olma özelliğine sahip bu dizinin devamı uzun yıllarca beklendi. Beş yıllık bir aradan sonra iki saatten oluşmakta olan ilk bölümü ile yayınlanacak olan Heroes Rebbon dizisinden önce, altı bölümden oluşmakta olan Heroes Reborn: Dark Matters dizisi yayınlanmıştır. Heroes Reborn: Dark Matters dizisi, bir web dizisi uygulaması üzerinden izlenebileceği gibi Heroes dizisi ile Heroes Reborn dizisi arasında köprü vazifesi görmektedir.

  Heroes Reborn: Dark Matters dizisi, 2010 yılında final yapmış olan Heroes dizisinin sonrasını ve Heroes Reborn yapımından öncesini anlatmaktadır. Heroes Reborn: Dark Matters dizisinde dijital olarak yayınlanan dizide, kahramanların ortadan kaybolmasının ve Claire'in yetenekleri ile insanların doğaüstü ve inanılmaz güçleri olanlardan haberdar olmasının ardından beş yıl geçmiştir. Bu süreçte ise onlara hürmet edenler ile onlardan korkanlar olmak üzere insanlar da ikiye ayrılmıştır. Dünyanın içerinde bulunmakta olduğu kötü durum ile artık kahramanlara ihtiyaç duyulduğunu net bir biçimde ortaya koymaktadır. Heroes dizisinde ki olayların üzerinden geçen beş yılın ardından insanlar, aralarında EVO adı vermiş oldukları bazılarının daha gelişmiş olduklarını öğrenmiş ama herkes tarafından da onaylanmamaktadır. Hero Truther adında ki biri EVO'ları aramakta ve online sitesine de videolar yüklemektedir. Hero Truther ismini taşımakta olan anonim bir topluluk, bu doğaüstü güçlere sahip olanların yalanlarını ortaya çıkarmak, onlardan korkulmasını sağlamak ve onları karalamak adına insanları örgütleme hedefini gütmektedirler. Böyle bir ortamda Heroes Reborn dizisnin ana karakterlerinden biri olan Quentin'in hikayesine tanıklık edeceğiz ve güçleri olduğunu fark etmiş olan Phoebe Frady, ile bunları açıklamayarak saklaması adına onu baskı altında tutmakta olan ağabeyi Quentin'in başından geçen olayları izleyeceğiz.

  Heroes Reborn: Dark Matters dizisinin oyuncu kadrosunda Aislinn Paul, Henry Zebrowski ve Greta Onieogou gibi oyuncular yer almakta ve dizinin yönetmenliği de Tanner Kling yapmaktadır. Zach Craley tarafından senaryosu kaleme alınmakta olan Heroes Reborn: Dark Matters dizisinin IMDB puanı ise 7.1'dir. Ayrıca vizyon tarihi 13 Temmuz 2015 olan ve bilim kurgu kategorisinde yayınlanmakta olan Heroes Reborn: Dark Matters dizisinin yayın dili ise İngilizce'dir.

Sezonlar