yabancı dizi izle
Haters Back Off
Oyuncular Tümü
10 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Haters Back Off

ABD - dakika - Komedi - tümü
Konusu

  Netflix tarafından ilk sezonu 14 Ekim 2017 tarihinde yayınlanmaya başlamış olan Haters Back Off dizisi, bir Youtube karakteri tarafından senaryosu yazılmış olan ilk dizi özelliğini taşımakla birlikte bir aile komedisidir. Birinci sezonu sekiz bölümden oluşan Haters Back Off dizisinin, her bir bölümü yaklaşık olarak otuz dakika kadar sürmektedir. Haters Back Off dizisinin yaratıcıları Christoper ve Colleen Ballingen'dır ve ayrıca Colleen Ballinger, dizinin başrolünde de yer almaktadır. Bir aile komedisi olan Haters Back Off dizisinin sahip olduğu IMDB puanı ise 6.1'dir.

  Haters Back Off dizisinin konusu, 2008 yılından bu yana çekmiş olduğu videolar ile Youtube'da ünlenmiş bir isim olan Colleen Ballinger, videolarında ise Miranda Sings adını taşıyan absürd bir karakteri anlatmaktadır. Colleen Ballinger tarafından anlatılmakta olan karakter Miranda Sings, Washington, Tacoma'da amcası ve annesi ile birlikte yaşamakta, bencillik konusunda zirve yapmış olan, fevkalade derece yetenek yoksunu, asabiyetini kontrol etmekten yoksun ve ünlü olduğunu vurgulayan bir yapıya sahiptir. Haters Back Off dizisinde, Miranda Sings'n arkadaşları ve ailesi ile olan ilişkileri, diyalogları ve tutumu işlenmektedir. Miranda, zaman zaman canlı performans sergilemesinin yanı sıra, Youtube'da altı milyondan fazla abonesi bulunmakta ve ayrıca videoları da bir milyardan fazla görüntülenmiştir.

  Haters Back Off dizisinin başrolünde, dizinin ayrıca yaratıcılarından biri olan Colleen Ballinger yer almakta ve ona Angela Kinsey ile Francesca Reale gibi isimler eşlik etmektedir. Haters Back Off dizisinin yönetmenliğini Andrew Gaynord ile Todd Rohal yapmakta ve dizisinin senaryosu da Colleen Ballinger, Christopher Ballinger ve Gigi McCreery tarafından hazırlanmaktadır. Romantik ve komedi konularında yayınlanmakta olan ve temelde bir aile komedisi olma özelliğini taşıyan Haters Back Off dizisinin müziklerini ise Amotz Plessner hazırlamaktadır. 6.1 IMDB puanına sahip olan Haters Back Off dizisinin yayın dili İngilizce ve vizyon tarihi de 12 Ekim 2017'dir. Ayrıca Haters Back Off dizisi, Vancouver, Britanya Kolumbiyası, Kanada'da çekilmektedir.

Sezonlar