yabancı dizi izle
Halo: Nightfall
Oyuncular Tümü
10 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Halo: Nightfall

ABD - Yeni Zelanda - dakika - Aksiyon | Macera - tümü
Konusu

  2014 yılının dizi sezonunda Microsoft'un yeni dizi projesi olarak yayınlanmaya başlamış oln Halo : Nightfall dizisi, oldukça başarılı bir yapım olarak göze çarpması ile birlikte kendisinden beklenine de karşılamış oldu. Iceland'da çekilmekte olan Halo : Nightfall dizisinin IMDB puanı 5.7 ve vizyon tarihi de 11 Kasım 2014'tür.

  Microsoft'un dizi projesi olarak yayınlanmaya başlamış olan Halo : Nightfall dizisinin konusu ise, bulunmakta olduğumuz dünyadan çok uzaklarlarda bulunan insanların, bir koloni şeklinde hayatta kalmayı başarmış oldukları bilim kurgu dizisidir. Halo : Nightfall bilim kurgu dizisinde uzaklarda bir koloni dünyasında terör faaliyetlerini araştırmakta olan James Locke ile ekibi, bir terör saldırısının ortasında kalırlar ve böylelikle de bol aksiyon içeren bir macera da başlamış olur. Sedra Dünyası'nın oldukça uzağında terörist saldırılarını incelemekte olan Jameson Locke ile ekibinin, korkunç bir biyolojik saldırıya uğramaları ile başlayan aksiyon dolu macera da onları oldukça aşırı daha bir tehlikeli hale sokmaktadır. Halo : Nightfall dizisi, tanınmış olan Halo karakterinin diziye uyarlanmış halini içeren bir bilim kurgu dizisi olarak yayın hayatına girmiştir.

  2014 yılının dizi sezonunda yayın hayatına başlamış olan Halo : Nightfall dizisinin oyuncu kadrosunda Steven Waddington, Siernnah Buck ve Mike Colter gibi oyuncular yer almaktadır. Ayrıca yönetmenliği Sergio Mimica-Gezzan tarafından yapılmakta olan Halo : Nightfall bilim kurgu dizisinin senaryosunu ise Paul Scheuring kaleme almaktadır. 5.7 IMDB puanına sahip olan Halo : Nightfall dizisinin müzikleri ise Klaus Badelt tarafından hazırlanmaktadır. Bilim kurgu, macera ve aksiyon kategorilerinde yayınlanmakta olan Halo : Nightfall dizisinin çekim yeri Iceland'dır. Ayrıca yayın dili İngilizce olan dizinin vizyon tarihide 11 Kasım 2014'tür.

Sezonlar