yabancı dizi izle
Guardians of the Galaxy
Oyuncular Tümü
10 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Guardians of the Galaxy

ABD - dakika - Animasyon | Aksiyon - tümü
Konusu

  Marvel Tv tarafından yayın hayatına gerçirilmiş olan Guardians Of The Galaxy dizisi, Amerikan yapımı olan bir animasyon dizisidir ve Guardians Of The Galaxy animasyon dizisi, eğlenceli olduğu kadar macera öğleri içeriği ile dünya genelinde en sevilen animasyon dizilerinde biri  olabilmeyi de başarmıştır.

  Bir Amerikan animasyon dizisi olan ve Marvel Tv tarafından yayın hayatına başlayan Guardians Of The Galaxy animasyon dizisinin konusu ise, temelde aile ve dostluk kavramlarının, aslında hayatımızda ne kadar önemli bir rolü olduğunu anlatmaktadır. Guardians Of The Galaxy animasyon dizisinde, insanların birbirleri ile olan dostluk bağları ön plana çıkmaktadır ve uzayın anahtarı ise bir insanın DNA'sına gizlenmiştir. Uzayın anahtarının DNA'sına gizlenmiş olan bu insan herkesten çok daha önemlidir ve gizemli insanın adı da Thanos'dur. Kötüler adıyla bilinmekte olan düşmanlar tarafından dünyadan alınarak kaçırılırlar ve bu kötüler, kaçırmış oldukları Thanos ile beraber önemli ve gizli silahların da bulunmakta olduğu evrenin derinliklerinde ki hazinenin peşine düşeceklerdir. Kötülere karşı savaşarak durdurabilecek tek bir ekip vardır ve o ekibin adı da dizinin kahramanları olan Galaksinin Koruyucuları takımıdır. Bir Marvel filmi ve 2014 yapımı olan Galaksinin Koruyucuları filminde ki sevilen beşli Gamora, Star Lord, Rocket Raccoon, Drax ve Groot, Guardians Of The Galaxy animasyon dizisi ile geri dönüyor ve bir grup uzay savaşçısının evreni, kötülerin efendisi olan Thanos'a karşı savunmakta oldukları macera konu edilmektedir.

  Marvel tarafından yayın hayatına başlamış olan Guardians Of The Galaxy dizisinde Thanos karakteri Noah Nelson, Nebula karakteri Cree Summer ve Drax The Destroyer karakteri ise David Sobolov tarafından hayat bulmaktadır. IMDB puanı 7.5 olan Guardians Of The Galaxy animasyon dizisinin yönetmenliğini Eric Radomski, Jeff Wamester ve Leo Riley yapmaktadır. Ayrıca Davd McDermott, Marsha Griffin ve Steven Melching tarafından senaryosu hazırlanmakta olan Guardians Of The Galaxy dizisinin, müzikleri ise Michael Tavera tarafından hazırlanmaktadır. Macera, aksiyon ve animasyon kategorilerinde yayınlanmakta olan Guardians Of The Galaxy animasyon dizisinin vizyon tarihi ise 2 Temmuz 2015'tir.

Sezonlar